Syrovátka kiwi

Novinka mezi syrovátkovými nápoji – syrovátka s příchutí kiwi s vysokým obsahem ovocné složky úspěšně doplnila další tři druhy tohoto osvěžujícího nápoje s blahodárnými účinky. Syrovátka totiž obsahuje syrovátkové bílkoviny, celou řadu vitamínů a minerálů, má protizánětlivé účinky a působí kladně také na trávicí trakt. Stejně jako všechny ostatní produkty řady Přímo z naší sýrárny se vyrábí v litovelské sýrárně exkluzivně pro prodejny La Formaggeria Gran Moravia.

Sýr Burrata

Lahodná smetanová Burrata zpět v nabídce La Formaggeria Gran Moravia.
S teplými dny se do našeho sortimentu opět vrací tento čerstvý italský sýr ve tvaru měšce z těsta mozzarely naplněný čerstvou smetanou a kousky mozzarelly. Letos si s námi můžete pochutnat nejen na klasické verzi ale nově také na burratě s lanýžem!
Vynikající s křupavým pečivem, rajčaty a olivovým olejem.

Banánový zákys La Formaggeria

Banánový zákys je novinkou naší produktové řady Přímo z naší sýrárny. Vyrábíme jej stejně jako ostatní produkty této řady v litovelské sýrárně z kvalitního českého mléka. Spolu s dalšími příchutěmi zákysu, přírodní, meruňkovou a jahodovou, je tento kysaný mléčný výrobek pro vás i vaše děti zdravou a chutnou svačinkou.

Prosciutto crudo Carpegna DOP

V národním parku Montefeltro v italském regionu Marche zraje tato jedinečná sušená šunka vyráběná v jediném podniku v celé Itálii z pečlivě vybraných vepřových kýt. Vyzkoušejte i vy tuto novinku od výrobce Fratelli Beretta, která nese stejně jako prosciutto di Parma a prosciutto di San Daniele označení DOP. Díky specifickému mikroklima míst, kde zraje, má Carpegna výraznější, lehce aromatickou, nasládlou chuť, a i přes 14 měsíční dobu zrání jsou její plátky překvapivě měkké.
Nově ve vybraných prodejnách La Formaggeria Gran Moravia.

Chlazené těstoviny Bertagni

Bertagni jsou specialisté na chlazené plněné těstoviny s citem pro kvalitu. Firma bývá označována za nejstaršího výrobce tortellin na světě s historií sahající až do roku 1882, kdy s jejich výrobou začal Luigi Bertagni v Boloni, vlasti tortellin. A jaký je recept této rodiny na kvalitu? Jsou to gastronomické zkušenosti, nekompromisnost při výběru surovin, dokonalá příprava těsta ve tvarech a tloušťce, které nechají vyniknout chuti náplně. Kvalitu těstovin Bertagni můžete nově vyzkoušet i vy. Vyberte si v nabídce La Formaggeria Gran Moravia z následujících druhů: Tortellini al prosciutto crudo di Parma, Ravioli al formaggio di capra e pomodori secchi in pasta verde, Triangoli porcini e tartufo a chlazené tagliatelle v hnízdech.

Salsiccia salamella Mamma Tina

Salsiccia je tradiční italská klobáska vyrobená ze syrového vepřového masa, která je rozšířená zejména v severnějších částech Itálie. Před konzumací je třeba ji tepelně upravit, skvěle se hodí zejména ke grilování, je ale také součástí řady tradičních italských receptů, jako je například risotto alla monzese s klobáskou salsiccia, bílým vínem a strouhaným sýrem Gran Moravia, výtečná je také do těstovin či na pizzu.