Banánový zákys La Formaggeria

Banánový zákys je novinkou naší produktové řady Přímo z naší sýrárny. Vyrábíme jej stejně jako ostatní produkty této řady v litovelské sýrárně z kvalitního českého mléka. Spolu s dalšími příchutěmi zákysu, přírodní, meruňkovou a jahodovou, je tento kysaný mléčný výrobek pro vás i vaše děti zdravou a chutnou svačinkou.

Prosciutto crudo Carpegna DOP

V národním parku Montefeltro v italském regionu Marche zraje tato jedinečná sušená šunka vyráběná v jediném podniku v celé Itálii z pečlivě vybraných vepřových kýt. Vyzkoušejte i vy tuto novinku od výrobce Fratelli Beretta, která nese stejně jako prosciutto di Parma a prosciutto di San Daniele označení DOP. Díky specifickému mikroklima míst, kde zraje, má Carpegna výraznější, lehce aromatickou, nasládlou chuť, a i přes 14 měsíční dobu zrání jsou její plátky překvapivě měkké.
Nově ve vybraných prodejnách La Formaggeria Gran Moravia.

Chlazené těstoviny Bertagni

Bertagni jsou specialisté na chlazené plněné těstoviny s citem pro kvalitu. Firma bývá označována za nejstaršího výrobce tortellin na světě s historií sahající až do roku 1882, kdy s jejich výrobou začal Luigi Bertagni v Boloni, vlasti tortellin. A jaký je recept této rodiny na kvalitu? Jsou to gastronomické zkušenosti, nekompromisnost při výběru surovin, dokonalá příprava těsta ve tvarech a tloušťce, které nechají vyniknout chuti náplně. Kvalitu těstovin Bertagni můžete nově vyzkoušet i vy. Vyberte si v nabídce La Formaggeria Gran Moravia z následujících druhů: Tortellini al prosciutto crudo di Parma, Ravioli al formaggio di capra e pomodori secchi in pasta verde, Triangoli porcini e tartufo a chlazené tagliatelle v hnízdech.

Jogurty La Formaggeria v nových příchutích

Jarní novinkou produktové řady „Přímo z naší sýrárny“ jsou jogurty s příchutí Karamel a s příchutí Jablko se skořicí. Stejně jako ostatní jogurty La Formaggeria i tyto novinky se vyrábí v litovelské sýrárně z mléka té nejvyšší kvality a jsou plněny do stylových skleniček, v nichž jogurty také zrají. Tuto lahodnou svačinku jistě ocení i vaše děti.

Salsiccia salamella Mamma Tina

Salsiccia je tradiční italská klobáska vyrobená ze syrového vepřového masa, která je rozšířená zejména v severnějších částech Itálie. Před konzumací je třeba ji tepelně upravit, skvěle se hodí zejména ke grilování, je ale také součástí řady tradičních italských receptů, jako je například risotto alla monzese s klobáskou salsiccia, bílým vínem a strouhaným sýrem Gran Moravia, výtečná je také do těstovin či na pizzu.