VYHRAJTE 1 Z 10 LETNÍCH DOVOLENÝCH PRO RODINU V ITÁLII!

Jak se soutěže zúčastnit? Je to jednoduché. 

Stačí, když v době konání soutěže od 3. 2. 2020 do 1. 3. 2020 provedete v některé z prodejen La Formaggeria Gran Moravia nákup v hodnotě alespoň 200 Kč a poté vyplníte soutěžní formulář, který najdete na těchto stránkách.

Ve formuláři vyplníte kromě odpovědi na soutěžní otázku zejména také číslo účtenky a prodejnu, která účtenku vydala, proto si účtenku, s kterou se chcete soutěže zúčastnit, dobře uschovejte. V případě výhry ji bude třeba předložit ke kontrole.

V soutěži je celkem 10 výher!

Součástí výhry je 6 nocí s plnou penzí v tříhvězdičkovém hotelu v italské oblasti Asiago pro 2 osoby nebo pro rodinu, jednorázový poukaz do lanového parku a další doplňkové služby. Součástí výhry je také příspěvek na dopravu ve výši 5200,- Kč.

Výhru získá prvých 10 správných odpovědí na soutěžní otázku. V případě, že bude méně než 10 správných odpovědí, zbytek výher získají ti účastníci, jejichž odpověď bude nejbližší té správné. Proto neváhejte a soutěžte po celou dobu konání soutěže! Vyhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže provedeme do 15.3.2020.

Soutěž probíhá od 3. 2. 2020 do 1. 3. 2020, tak neváhejte a zúčastněte se!